Plan działań priorytetowych Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji dla Gminy Liw

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 stycznia 2019

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku w okresie od początku lipca 2018 roku do końca grudnia br. Rewir Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie realizuje plan działania priorytetowego dla poszczególnych rejonów służbowych dzielnicowych.

Celem działań priorytetowych jest wskazanie istotnych problemów w danym rejonie służbowym dzielnicowego oraz dążenie do skutecznej eliminacji zagrożenia bądź jego zminimalizowania.

Jest to narzędzie, którego celem jest uspołecznienie zadań realizowanych przez dzielnicowych i ma służyć zwiększeniu kontaktów dzielnicowego ze społeczeństwem, dla skutecznego współdziałania z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. 

Zadania, jakie realizują w I półroczu 2019 roku dzielnicowi na terenie Gminy Liw w rejonach służbowych: 

Rej. Nr 4 – st. sierż Przemysław Ostrowski – ograniczenie przypadków spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym ze szczególną uwagą na miejscowość Jartypory; 

Rej. Nr 5 – mł. asp. Marcin Mikołajczuk – ograniczenie przypadków spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym ze szczególną uwagą na miejscowość Wyszków;

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-01-31
Data publikacji:2019-01-31
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Wołynka
Liczba odwiedzin:1213