59 zwyczajna Sesja Rady Gminy w Liwie, kończąca kadencję Wójta i Rady Gminy.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 kwietnia 2024

W dniu 25.04.2024 r. o godz.14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyła się 59 zwyczajna Sesja Rady Gminy w Liwie, kończąca kadencję Wójta i Rady Gminy.

Było to wyjątkowe i uroczyste wydarzenie, podczas którego ustępujący Wójt Gminy Pan Bogusław Szymański podziękował - Radnym, Dyrektorom placówek oświatowych, Dyrektorowi Biblioteki, Sołtysom i Pracownikom za zaangażowanie i pełną poświecenia pracę zespołową dla dobra społeczności lokalnej.

Pan Wójt podsumował kadencję 2018-2024 oraz 20 lat Gminy Liw w Unii Europejskiej, przygotował również prezentację zwieńczającą 25 lat swojej pracy na stanowisku Wójta. Był to niezwykle pracowity czas, owocny w wiele inwestycji, przedsięwzięć oraz budowania jak najlepszego wizerunku gminy Liw.

Pan Wójt, Pani Sekretarz oraz Pani Skarbnik podziękowali za wspólny wysiłek wkładany w codzienną pracę na rzecz lokalnej społeczności i wręczyli dyplomy oraz upominki książkowe kończącym kadencję Radnym i Sołtysom.

Uczestnicy sesji również mieli okazję osobiście podziękować Panu Wójtowi za długoletnią i sumienną pracę na rzecz gminy. Życzenia i kwiaty w imieniu Rady Gminy złożył Przewodniczący Rady Gminy oraz delegacja radnych. Kwiaty i słowa uznania popłynęły także od Sołtysów i dyrektorów szkół i przedszkoli z kierownikiem oświaty na czele.

Dziękujemy za dobre pomysły, trafne rozwiązania, kompetentne rozmowy oraz życzliwość i otwartość na drugiego człowieka. To był dobry czas dla gminy i jej Mieszkańców!

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2024-04-29
Data publikacji:2024-04-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Wołynka
Liczba odwiedzin:1017