Zarządzenie Nr 53 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie przez Gminę Liw realizacji zadania publicznego w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego pn. „Zakup instrumentów dla Orkiestry Dętej OSP LIW”
Zarządzenie Nr 53
Wójta Gminy Liw
z dnia 08 lipca 2025 roku
w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie przez Gminę Liw realizacji zadania publicznego w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, w tym w szczególności wspieranie inicjatyw tworzących warunki do rozwoju form twórczości artystycznej pn. „Zakup instrumentów dla Orkiestry Dętej OSP LIW”
Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1465) oraz art. 4 ust. 1 pkt. 13, art. 5 ust. 4 pkt. 2 i art. 15 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2024 r. poz. 1491 ze zm.) oraz Uchwały Nr VII/48/2024 Rady Gminy w Liwie z dnia 26 listopada 2024 r. roku w sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy Gminy Liw z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2025, w związku z Zarządzeniem Nr 38 Wójta Gminy Liw z dnia 11 czerwca 2025 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, w tym w szczególności: wspieranie inicjatyw tworzących warunki do rozwoju form twórczości artystycznej
zarządzam, co następuje:
§1
- Uwzględniając opinię Komisji Konkursowej oraz kryteria wyboru ofert określone w art. 15 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2024 r. poz. 1491 ze zm.) dokonuje się rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert w konkursie ogłoszonym Zarządzeniem Nr 38 Wójta Gminy Liw z dnia 11 czerwca 2025 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, w tym w szczególności: wspieranie inicjatyw tworzących warunki do rozwoju form twórczości artystycznej
- 2. Wykaz podmiotów, których oferty zostały wybrane w postępowaniu konkursowym wraz z kwotami dotacji stanowi załącznik nr 1 do zarządzenia.
§ 2
Środki na dotację, o których mowa w §1 określone są w budżecie Gminy Liw na 2025 rok.
§3
Zarządzenie podlega ogłoszeniu w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Gminy Liw oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Liw.
§4
Wykonanie zarządzenia powierza się Sekretarzowi Gminy Liw.
§5
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Załącznik Nr 1
do Zarządzenia Nr 53
Wójta Gminy Liw
z dnia 08 lipca 2025 r.
L.p. |
Wnioskodawca |
Tytuł oferty |
Kwota udzielonej dotacji w zł |
1 |
2 |
3 |
4 |
1. |
Ochotnicza Straż Pożarna w Liwie |
Zakup instrumentów dla Orkiestry Dętej OSP Liw
|
6.000,00 zł |
Rozwiń Metryka
Podmiot udostępniający informację: | |
---|---|
Data utworzenia: | 2025-07-09 |
Data publikacji: | 2025-07-09 |
Osoba sporządzająca dokument: | |
Osoba wprowadzająca dokument: | Grzegorz Wołynka |
Liczba odwiedzin: | 1 |